Децентралізації влади в дії: На Львівщині об’єднана громада вирішила збудувати молокозавод


Проект із покращення пасовищ за підтримки канадського агентства з міжнародного розвитку СІДА у 2008 році став відправним пунктом активного розвитку громади та кооперації. Десять громад, які беруть участь у проекті, створюють фермерські господарства та збирають молоко.

Заболотцівський Сільськогосподарський обслуговчий кооператив (СОК) “Покрова” 25 листопада на загальної зустрічі вирішили побудувати Молокозавод.

Інвестором виступили Socodevi Embassy of Canada in Ukraine, Кооперативне Об’єднання «Рівноправність», до складу якого належить СОК «Покрова». Повідомляє Національний промисловий портал.

«Ми прийняли стратегічно важливе рішення, до якого готувалися не один рік. Для діяльності нашого кооперативу відкриваються нові можливості, які позитивно позначаться на добробуті наших людей», – прокоментувала голова Заболотцівської громади Марія Дискант.

Проект “Розвиток молочних кооперативів та сімейних молочних ферм Бродівського району” від Державного фонду регіонального розвитку надав можливість придбати молоковоз, також було створено комунальне підприємство Заболотцівської сільської ради “Заболотцівський господар”.

Заболотцівська об’єднана громада була створена у 2015 році, одразу після запровадження реформ з децентралізації влади.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *