Десять нових Renault Duster вирушили на охорону кордону з Польщею


У підрозділи Львівського прикордонного загону надійшли чергова партія нових автомобілів спеціального призначення Renault Duster.

Десять автомобілів спеціального призначення Renault Duster вирушили на охорону кордону з Польщею.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на Державну прикордонну службу України.

Автомобілі закуплені в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014–2020».

Нагадаємо, у вересні 2020 року Львівський прикордонний загін отримав партію з 6 автомобілів підвищеної прохідності Renault Duster.

Також прикордонники отримали у вересні 4 мобільні тепловізійні комплекси спеціального призначення на базі спеціальних автомобілів TORSUS PRAETORIAN.

У підрозділи Львівського загону ДПСУ мобільні тепловізійні комплекси прибули у жовтні.

ЛЬВІВСЬКІ ПРИКОРДОННИКИ ОТРИМАЛИ МОБІЛЬНІ ТЕПЛОВІЗІЙНІ КОМПЛЕКСИ ТА «ДАСТЕРИ»

Використання тепловізійного комплексу розширяє можливості Державної прикордонної служби України, за допомогою комплексу вони зможуть виявляти приховане переміщення як дорожньою інфраструктурою, так і бездоріжжям.

У червні 2020 року ДПСУ отримали від ООН в рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги за створенням підрозділів портового контролю автомобілі Ford Transit.

Автомобілі використовуватимуться для виконання завдань на ділянці відповідальності Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» .

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *