Десантники ЗСУ опановують японський вид рукопашного бою «Nippon Kempo»


У Житомирі розпочався оперативний збір під керівництвом командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенанта Михайла Забродського. До оперативного збору
залучаються керівники та офіцери структурних підрозділів командування, командири бригад та окремих військових частин ДШВ, повідомляє Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

Протягом трьох днів, учасники збору підвищуватиму свої знання з питань воєнного мистецтва, будуть обмінюватися досвідом у методиці проведенні заходів оперативної та бойової підготовки підрозділів тощо.

У Навчальному центрі ДШВ, для учасників збору був організований практичний показ підготовки особового складу в системі рукопашного бою «Nippon Kempo».

Даний вид японського рукопашного бою активно застосовується в арміях провідних країн світу: США, Великої Британії, Франції, Італії та інших.

Невдовзі, він планується бути впровадженим і в Десантно-штурмових військах Збройних Сил України. Адже спеціальна екіпіровка дозволяє навіть при повному контакті, не отримувати військовослужбовцю жодних травми. Також відсутні вагові та вікові категорії, тобто всі рівні як на полі бою.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *