Десантна смуга перешкод до марунового берету і Клятви Десантника (фоторепортаж)


Курсанти-першокурсники Військової академії у м. Одесі пройшли десантну смугу перешкод в 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді.

Про це повідомила прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади Миколаїв.

Курсанти першого курсу спеціалізації «Управління діями підрозділів Десантно-штурмових військ» Військової академії (м. Одеса) пройшли комплексне заняття з подолання тактико-вогневої психологічної смуги перешкод на базі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, в урочистій обстановці склали Клятву Десантника та отримали маруновий берет.

Інструктаж і напутнє слово перед початком десантної смуги — короткі: заходи безпеки, неухильне виконання умов проходження навчальних місць і в жодному випадку не залишити своїх.

Проходження смуги перешкод має на меті надати вам якомога більше розуміння, що вас чекає попереду і чому ви повинні навчати ваших майбутніх підлеглих — зазначив командир 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Етапи подолання смуги

Комплексне заняття включало в себе етапи подолання смуги перешкод, рух в умовах задимлення, проходження тунелю — в умовах замкнутого простору і обмеженої видимості, рух пересіченою місцевістю, завантаження в бронетранспортер і спішування десанту, дії за ввідними — умовний «поранений», якого треба евакуювати, раптовий «обстріл», розосередження, групові вправи на силу та витривалість.

Обов’язкова традиційна вправа на злагодженість дій — водна перешкода — групове перенесення колоди по пояс у воді. Під час проходження етапів смуги перешкод курсантами, військовослужбовці-інструктори активно використовували засоби імітації та дими, подавали ввідні — «обстріл», «поранений» тощо.

Після групової вправи з колодою — час обсушитися і підготуватися до пішого маршу в розташування частини. Під звуки оркестру курсанти забігають на спортивний майданчик, де їх чекає фінальний етап — спаринг з інструкторами з рукопашного бою — щоб виявити, скільки сил ще залишилося у курсантів після проходження десантної смуги перешкод.

На стройовому плацу військової частини, курсанти промовляють слова Клятви десантника. Кращі командири підрозділів військової частини вручають курсантам маруновий берет. Це хвилюючий момент, до якого молоді десантники йшли дуже довго, не шкодуючи сил, протягом довгого і напруженого тренувального дня.

Присутні вшанували пам’ять полеглих воїнів-десантників хвилиною мовчання і поклали квіти до підніжжя Меморіалу Пам’яті.

Миколаївські десантники, які планували, забезпечували та організовували проходження комплексної смуги перешкод, зі свого боку зробили все можливе, щоб курсанти-першокурсники отримали безпосередній практичний досвід і вишкіл, отримали посильне навантаження, перевірили себе і своїх друзів, навчилися діяти разом в незвичних умовах, повірили в себе і свої сили.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.