Деревообробна промисловость Львівщини зросла на 10%


Виробництво у деревообробній промисловості Львівщини протягом 2017 року зросло майже на 10%. Деревини цьогоріч заготовили орієнтовно 1 млн 200 тис. кубометрів. Про це сьогодні, 29 грудня, повідомив директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів. Також чиновник зазначив, що за 11 місяців збільшився і показник вивозу продукції за кордон.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Zaxid.net.

Загалом на Львівщині працює майже 600 деревообробних підприємств. На них переробляють 80% деревини, яку заготовляють на території області. До місцевого та державного бюджетів фірми щороку сплачують понад 200 мільйонів гривень. За останні роки потужності лісгоспів оновили у Славському, Сколівському, Турківському, Рава-Руському, Жовківському, Бузькому, Радехівському та Бродівському лісгоспах.

Тим часом на 30% зменшилися незаконні вирубки лісів. Такого результату вдалося досягнути завдяки спільним рейдам, які організовували охоронці лісових територій, Держекоінспекція та громадські організації. Натомість понад 3 тисячі гектарів ліс на території Львівщини відновили.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *