COVID-19: На базі військових санаторіїв створений резервний фонд на 2500 ліжко-місць


З медичного інвентаря, який прибув 29 березня другим рейсом з Китаю, для Збройних Сил виділено 5 тисяч респіраторів і 200 захисних костюмів.

Повідомляє АрміяInform з посиланням на начальника штабу – заступника командувача Медичних сил ЗСУ полковника медичної служби Андрія Галушка.

За словами Андрія Миколайовича, особлива увага приділяється військовим частинам і підрозділам, які виконують завдання в районі проведення ООС.

Для профілактики військовослужбовців на гострі респіраторні захворювання в регіон Донбасу відправлено 60 тисяч таблеток аміксину, котрі як благодійну допомогу надало товариство «Інтерхім». Також для військових у район ООС доставлено 10 тисяч якісних та надійних респіраторів FFP-3, 70 комплектів захисних комбінезонів.

Представники Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО передали Національному військово-медичному клінічному центру «ГВКГ» 10 тис. захисних масок, а для Ірпінського госпіталю – 4,5 тис. А представники «Асоціації українських виробників» у Львівському військово-медичному клінічному центрі відремонтували 5 апаратів штучної вентиляції легень.

– Припинено видачу путівок на оздоровлення в усі військові санаторії, – наголосив полковник Андрій Галушка. – Натомість на базі всіх наших оздоровниць створено резервний фонд на випадок масового захворювання на коронавірусну інфекцію в кількості 2500 ліжко-місць. Наразі відбувається тренування всього медичного персоналу щодо надходження таких хворих.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *