COMBINED RESOLVE XIV: УКРАЇНСЬКІ ССО ЗНИЩИЛИ В НІМЕЧЧИНІ ЗРК ПРОТИВНИКА


В навчаннях 2020 року беруть участь близько 3500 військовослужбовців збройних сил країн-членів НАТО та партнерів.

В Німеччині на навчаннях Combined Resolve XIV український OPFOR «знищив» блок-пост противника, натомість українські ССО знищили зенітний ракетний комплекс противника.

Про це повідомляє Український Мілітарний Портал з посиланням на Генеральний штаб Збройних сил України.

У складі ротної колони військові України здійснили марш у визначений район, де спершу відпрацювали питання організації оборони.

Взвод взяв під охорону дорогу, щоб дати можливість безпечному проходу танкової роти. Наступним завданням було атакувати умовний блок-пост сил BLUFOR та забезпечити подальший прорив танкових підрозділів батальйону.

Відповідно до задуму тренувань українці першими здійснили контакт з противником, запросили вогневу підтримку в механізованої роти OPFOR та захопили й утримували даний блок-пост для проходу танкової колони.

Серед головних завдань батальйону OPFOR на цих навчаннях — ускладнення та зрив логістичного забезпечення основних сил BLUFOR, ведення диверсійних дій, а також демонстрація на практиці прорахунків в плануванні та слабких місць в побудові бойових порядків.

Операція ССО

В ході навчань, підрозділ Сил спеціальних операцій Збройних Сил України отримав завдання щодо пошуку та знищення зенітного ракетного комплексу противника.

Після успішного виконання задачі група наших спецпризначенців запросила евакуацію повітряним шляхом.

До неї було залучено чотири гелікоптери авіаційного компонента сил «BLUFOR» – два UH-60 «Black Hawk» та один CH-47 «Chinook», а також бойовий вертоліт AH-64 «Apache» для здійснення вогневої підтримки.

Операція відбувалася в нічний час. Український підрозділ успішно евакуювали та доставили в інший район для виконання подальших завдань.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *