Чому збрехав посол Німеччини в Україні?


Саме свідомо збрехав.

Днями посол Німеччини в Україні, який свого часу закликав до проведення т.з. виборів на окупованих територіях під контролем російських загарбників, в програмі з ТП заявив наступне: “Остання історія, яку я чув про особу, яка постраждала від «Миротворця» – це австрійський журналіст, він друг України, але тепер він побоюється за свою безпеку під час візиту до України“.

Враження таке, що він, як посол, або навмисно збрехав, або професійно непридатний до дипломатичної роботи, оскільки користується неперевіреною інформацією та чутками від тієї ж самої ТП, яка таких послів постійно виставляє в якості дурнів.
( https://myrotvorets.news/myrotvorets-podderzhyvaet-ynytsyatyvu/ )

Ну, то їх справа, якщо подобається їм виглядати недолугими дурнями, то їх вибір. Тепер про австрійського журналіста і чому посол – брехун.

На нашу думку австрійський журналіст Крістіан Вершютц (Christian Wehrschütz), про якого йдеться мова, вирішив хайп зловити, коли знайшов себе на сайті “Посіпака – агент Кремля” “Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння”.

Друзі його з медія6лятьської спільноти спробували рознести це по інформпростору, але нічого більш-менш значущого з цього в них не вийшло.

Ми впевнені, що посол Ernst Reichel чітко розумів, що Миротворцем в цій історії з Christian Wehrschütz навіть не пахло, і це означає лише одне – ПОСОЛ СВІДОМО ЗБРЕХАВ.

Для чого – поки що ми не зрозуміли. Але згодом все потайне стане відомим.

Сумно, що такі нечистоплотні люди представляють в Україні Німеччину.

P.S. Вся ця історія з австрійським журналістом дуже сильно тхне. Все більше впевнюємося в штучності створеного інформаційного приводу, особливо читаючи медія6лядські видання, з якими близько товаришує ТП.

ТП токсична і це не припущення, а факт.

І трохи про цього посла:

В своєму інтерв’ю агентству РБК-Україна на 7 лютого 2017 Эрнст Райхель припустив, що вибори на окупованій частині Донбасу можуть відбутися і у присутності там російської армії. [5] Ця заява Райхеля викликала дипломатичний і політичний скандал[6]. Посол був викликаний до МЗС України, для, як пояснила керівник прес-служби МЗС Олена Ващенко – «прояснення ряду некоректних висловлювань», де йому заявили про неприпустимість проведення виборів на окупованих територіях Донбасу за присутності російських окупаційних військ.[7] Ернст Райхель пояснив свою скандальну заяву щодо виборів на Донбасі і погодився, що його інтерв’ю одному з видань було контроверсійним. [8]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *