Будівництво тривало рік: У селі Тростянецького району відкрили нову амбулаторію


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Будівництво тривало майже рік – з березня минулого року. У Капустянах Тростянецького району побудували амбулаторію сімейної медицини. На сьогодні амбулаторія вартістю 9 млн грн готова до експлуатації.

Щоб під’єднати приміщення до електромережі, довелось будувати окрему підстанцію, бо та, що працює на село, амбулаторію не потягнула б.  Облаштували також і прилеглу територію.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Depo.Вінниця.

Амбулаторія обслуговуватиме кілька сіл: Капустяни, Ілляшівку, Красногірку, Олександрівку, Демківку, Савинці, Китайгород. Загальна кількість населення в цих селах – 5400 жителів.

У новій амбулаторії, окрім кабінетів сімейних лікарів, передбачено лабораторію, денний стаціонар, стоматологічний кабінет і аптечний кіоск, де можна буде придбати і препарати за програмою “Доступні ліки”. Є й автомобіль для лікарів.

Поки що у штаті амбулаторії тільки лікар, який працює у Капустянах з 1984 року – 60-літній Олександр Гончар, і одна медсестра. Але, як запевняє головний лікар первинної ланки охорони здоров’я району Володимир Пересунько, в амбулаторії працюватимуть ще лаборант і два молоді лікарі, які зараз навчаються в інтернатурі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *