Бронетранспортер “Плавець” стане основою для сімейства бойових броньованих машин


У Києві на виставці “Зброя та безпека – 2018” компанія “Техімпекс” продемонструвала новий гусеничний плаваючий бронетранспортер “Плавець”, – повідомляє Національний промисловий портал.

Зазначають, що новий БТР отримав дизельний двигун, що має потужність 350-460 к. с. та механічну коробку передач. Він може розвивати швидкість до 70 км/год по шосе та 10.5 км/год на плаву (забезпечується двома водометами). Запас ходу по шосе – 500 км.

Екіпаж –  3 особи. При використанні “Плавця” в якості шасі він зможе перевезти 14 десантників. При встановленні на ньому бойового модуля – 12. Також у бойовій машині встановлено кондеціонер та додаткові люки десанту на даху та задні двері (або апарель).

БТР оснащено новою розробкою «Техімпекс» потужним бойовим модулем “Спис” з 30-мм гарматою, двома кулеметами та двома установками ПТРК.

“Плавець” отримав рівень балістичного та протимінного захисту рівня STABAG-4569. Він витримає потрапляння куль БЗ калібру 7.62х39мм з відстані 30 метрів та підрив на потитанковій фугасній міні.

БТР “Плавець” стане основою для сімейства бойових броньованих машин: для встановлення башти 122-мм 2С1, комплексу 1В12, вогневої підтримки, зв’язку, управління, медичної служби, для встановлення 120-мм автоматичного міномету, ремонтно-евакуаційної, РХБ захисту та інженерного забезпечення.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *