БОЇ ЗА УКРАЇНУ: БОРОТЬБА ЗА ВНУТРІШНІЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР КРАЇНИ


Це вже історія. Рівно два роки саме в цей день розгорілися справжні “бойові дії” на інформаційному фронті України проти засилля та постійного поширення пропаганди російського агресора, а також проти лицемірря, маніпуляцій і брехні так званих  “наших”  вітчизняних ЗМІ.

В травні 2016 року  Центр Миротворець розпочав повномасштабну справжню бойову операцію з очищення інформаційного простору України від російських тенет, брехні, маніпуляцій, системної антиукраїнської діяльності в медія.

На той час у нас вже було повне розуміння ситуації, що склалася у вітчизняному інформаційному просторі. Проаналізувавши терабайти документів перехоплення листування терористів, російських пропагандистів та деяких “борців” за права і свободу слова, ми чітко побачили жахливу картину метастаз, які смертельно вразили так звані “українські” ЗМІ.

Бездіяльність в тій ситуації була смертельно небезпеченою.

Тепер можемо зізнатися – все те, що відбувалося і всі ви мали можливість спостерігати в той час, – це була ретельно продумана і підготовлена нами спецоперація. А її хід чітко контролювався.

Тоді, два роки тому, наші вороги та корисні ідіоти намагалися розігнати в інформаційному просторі  меседж про те, що в Центрі “Миротворець” начебто не подумали, помилились, випадково написали, невдало підібрали слова. Це все – не про нас.

Всі деталі спецоперації:  хто, що, як, коли, де, в якому порядку – все було продумано, ретельно сплановано та системно реалізовано. Оприлюднені нами дампи Нікітіної, Єгорової, Столярової та інших системних ворогів нашої держави тому – реальне підтвердження. Ми знали, на що йшли і готувалися до бою.

Ми розуміли, що це певне випробування, й очікували, що не всі, навіть близькі нам люди та однодумці, його витримають.

Так сталося, що наші вітчизняні ЗМІ забули, на чиєму вони боці: з агресором і терористами, чи з рідною Україною. Їх системна робота з деморалізації Армії, правоохоронних органів і суспільства, а також дії, націлені на дискредитацію в очах суспільства і світового співтовариства Державних інституцій України,  вже стали загрожувати Національній безпеці нашої країни. Влада мовчала, а вони, прикриваючись поняттями “свобода слова” та “свобода розповсюдження інформації” дійшли до того, що відкрито закликали не називати нашу Армію – нашою, наших Героїв, що захищали нас, – Героями. Вони послідовно перетворювалися на нашого спільного внутрішного ворога. який допомагав зовнішньому агресору руйнувати і знищувати нашу державу зсередини.  Такі собі вовки в козлячих шкурах.

Але знову повторюся: Бездіяльність в тій ситуації була смертельно небезпеченою.

Для успішного проведення операції, її цілі та деталі необхідно було тримати в таємниці. Всі співробітники Центру Миротворець мали повну інформацію про задум і плани його реалізації. Ніхто ззовні про це не знав.

Багато наших симпатиків, а також активних та свідомих громадян, хоч спочатку і не розуміли цілей та завдань цієї операції, все одно нам повірили та підтримали нас. То ж, ще раз щиро дякуємо всім і кожному з вас за це.

Були й такі, хто нас в той час фактично зрадив. Ми все пам’ятаємо. Але для захисту держави від російської агресії, розвитку українського суспільства та інформаційного простору ми пропонуємо паралельно рухатись далі. На нашу підтримку в ваших корисних справах ви можете розраховувати.

Які результати отримало українське суспільство?

  1. Деякі зовнішні вороги та внутрішні гніди втратили свій статус, їх вплив на українське та міжнародне інформаційне поле був втрачений або значнно зменшений.
  2. В українському медіапросторі почав активно діяти громадський контроль за діяльністю медіаресурсів, кожну  їхню маніпуляцію та брехню швидко та жорстко викривають активісти. І це вже не наш результат, це ваш результат, за що ми дякуємо всім, хто кожного дня проводить копітку роботу з очищення нашого життєвого середовища і викриття гнід у вітчизняному медіапросторі.

Що далі?

Боротьба триває, публікація списків журналістів, акредитованих в терористичній організації “днр” – це лише окремий невеличкий історичний епізод нашої роботи.

Миротворець продовжує працювати.

Список журналистов, аккредитованных террористической организацией ДНР

А далі деякі скріншоти від 10-11 травня 2016 з нашої колекції.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *