Бойовики знищили дільницю КП “Попаснавода”


vody-net
У ніч на вівторок (23.06), близько 3-ї години, бойовики так званої ЛНР здійснили масований обстріл із «Градів» селища Карбоніт, що входить до м.Золоте (Попаснянський район). Реактивні снаряди накрили дільницю КП «Попаснавода», яка подає воду на значну територію Попаснянського району, а також на окуповані території. У результаті обстрілу знищені насоси, трансформаторна підстанція та інше обладнання (його попередня вартість – близько 3 мільйонів гривень). Працівників підприємства, що чергували на дільниці, витягали з-під завалів, дивом ніхто з них не загинув і не поранений. Паралельно з «Градів» були обстріляні околиці с.Борове, де знаходяться свердловини, з яких подається вода в населені пункти Попаснянського району.

Чотири свердловини виведені з ладу. У результаті обстрілів припинена подача води за напрямками «Карбоніт – Золоте», «Карбоніт – Попасна», «Карбоніт – Первомайськ (окупована територія)». Зараз більшість населених пунктів району, що постачаються водою КП «Попаснавода», залишилися без води, заявляє прес-служба ЛОВЦА.

– Це був цілеспрямований обстріл систем життєзабезпечення на контрольованій Україною території, – заявляє керівник обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль. – Таких потужних обстрілів Луганщина не переживала з початку року, в ніч на вівторок на лінії розмежування коївся жах! Детальні наслідки обстрілів ще уточнюються, однак уже зрозуміло, що відновити водопостачання в стислі терміни не вдасться. Зараз воду цивільному населенню будуть доставляти рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій…

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.