Бойовики «ЛНР» підтвердили інформацію ГІ «Права Справа» про місцезнаходження своєї бази в Луганську


лнр26 жовтня 2015 року аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомив про місце розташування військової техніки бойовиків на територіях промислових баз, що розташовані за адресою:пров. Краснодонський, поруч з базою ЛСТК.

Після оприлюднення інформації аналітичного відділу ГІ «Права Справа 7 листопада на Youtube-каналі бойовиків «Юго-ВОСТОК информационно-аналитическое агентство» було опубліковане відео «НМ ЛНР. Отдельный Батальон Материального Обеспечения».

У коментарі до відео повідомляється про те, що «для успішного ведення бойових дій і виконання поставлених бойових завдань, в Народній Міліції ЛНР був створений Окремий Батальйон матеріального забезпечення».

https://www.youtube.com/watch?v=6maM76ZhP_w

На відео бойовиків можна побачити територію в районі промислових баз у пров. Краснодонський, на якій розміщуються військова техніка терористів.

Це не перший випадок,коли бойовики вимушені підтвердити наявність живої сили і техніки в тому чи іншому місці їхнього базування після оприлюднення відповідної оперативної інформації аналітичного відділу ГІ «Права Справа».

Так, наприклад,1 жовтня аналітичний відділ ГІ «Права Справа» надав на загал інформацію про те, що в окупованому Луганську зафіксована активізація руху живої сили та техніки росіян на базі «Транспеле». Вже 3 жовтня у штабі «народної міліції ЛНР» повідомили про те, що зараз відбувається відведення танків з територій, прилеглих до Луганська: «Зокрема, мова йде про район колишньої бази компанії «Транспеле».

20 вересня 2015 року була оприлюднена інформація аналітичного відділу ГІ “Права Справа” про те,що на території самопроголошеної “ЛНР” проходить імітація процесу відводу важкої бронетехніки. Бойовики ввели тактику т.зв. “каруселі”, коли техніка, у супроводі спостерігачів ОБСЄ, спочатку виводиться з міст постійної дислокації в місця проведення командно-штабних навчань (Лутугинський район),а потім повертається назад.

Інформацію аналітичного відділу ГІ “Права Справа” підтвердила спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ,яка зафіксувала пересування озброєння і військової техніки бойовиків в названих районах.

9 липня 2015 року аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомив, що проблеми зі стільниковим зв’язком на Луганщині викликані застосуванням росіянами в тестовому режимі автоматизованої станції перешкод Р-330Ж «Житель»

В жовтні місяці європейські дипломати звернулися до делегації РФ з вимогою пояснити присутність Р-330Ж «Житель», що блокує зв’язок на підконтрольних сепаратистам територіях східної України згідно спостережень СММ.

Д.Снєгирьов

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Бойовики «ЛНР» підтвердили інформацію ГІ «Права Справа» про місцезнаходження своєї бази в Луганську

  1. Сповіщення: Про військову техніку та місця дислокації терористів — x-rss.com

  2. Сповіщення: СМИ: Про військову техніку та місця дислокації терористів в 2018 году | Ровеньки, Украина, новости за Март 2019 года!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *