Бойову частину української крилатої ракети «Нептун» випробовували підривом


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

На Павлоградському хімічному заводі провели випробування підривом бойової частини крилатої ракети Р-360 нового українського ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун».

Ззідно з повідомленням Управління преси Міноборони України, в ході робочої поїздки Міністр оборони Степан Полторак відвідав підприємства оборонно-промислового комплексу Дніпропетровщини. В рамках постановки на озброєння реактивної системи залпового вогню «Вільха», Міністр оборони Степан Полторак працював на Павлоградському хімічному заводі, де оглянув технологію виробництва і заправки спорядження ракетних двигунів для зазначеного класу ракет.

Також під час візиту Міністр оборони взяв участь у підриві бойової частини нового ракетного комплексу «Нептун».

Ракетній програмі в Україні – бути! Я брав участь у випробуваннях наших нових крилатих ракет, їх бойової частини. Враховуючи розвиток вітчизняного ОПК, переконаний, що в України є величезна перспектива, стати сильною, незалежною, і для цього в нас мають бути підготовлені і добре озброєні Збройні сили України, –наголосив Міністр оборони.

Також Степан Полторак ознайомився з ходом виконання робіт по багатофункціональному ракетному комплексу «Сапсан», які проводить конструкторське бюро «Південне».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *