Близько 2000 бухт колючого дроту ДПСУ вже виготовила на власних потужностях


Цех з виробництва дротяних загороджень розгорнутий на Черкащині, в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби.

«На сьогодні в розгорнутому виробництві встановлено три лінії, які дають змогу виробляти дротяні загородження типу «Єгоза» та сітку рабицю. Також створено необхідний штат групи забезпечення, який працює позмінно», – розповів Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.

Він наголосив, що прикордонники потребують належного облаштування кордону, враховуючи сучасні виклики та загрози, а також особливості ділянок.

«Серед усіх елементів інженерного облаштування завжди присутнє загородження з колючого дроту. Загальна потреба Держприкордонслужби в таких загородженнях досить велика, тому ми почали виробляти їх самостійно», – додав він.

Сергій Дейнеко особисто перевірив, як проводяться роботи, та ознайомився з умовами, в яких облаштовано виробничі потужності.

Голова ДПСУ відмітив, що від початку запуску ліній прикордонники вже самостійно виготовили майже 2000 бухт колючого дроту, які направлені для встановлення на кордоні з Республікою Білорусь.

«Така робота є вкрай актуальною. Враховуючи необхідність швидкого і ефективного облаштування кордону ці загородження – один з елементів організації завдань згідно з відомчим планом інженерного облаштування. На сьогодні вони вже використовуються на напрямках, що потребують першочергового облаштування», – сказав керівник прикордонного відомства.

Для забезпечення безперебійного виробництва Єгози за рахунок резервного фонду Державного бюджету закуплено майже 300 тонн сировини, ще понад 200 тонн сировини прикордонники отримали від низки організацій.

  • Відмітимо, що через можливі міграційні потоки з Білорусі, Україна суттєво активізувала облаштування північної ділянки кордону.
  • З листопада облаштовано десятки кілометрів загороджень.
  • Постійно працюють 30 створених  інженерних груп прикордонників.
  • Окрім цього, від місцевих органів самоврядування, представників громадськості, благодійних організацій для облаштування кордону також отримано майже 1500 бухт колюче-ріжучої стрічки спірального типу «Єгоза».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *