Більше 2000 військовозобов’язаних пройдуть навчальні збори: На Миколаївщині розгорнуто бригаду тероборони


28 серпня розпочалися навчальні збори з бригадою територіальної оборони Миколаївської області.

До навчальних зборів залучено понад 2 000 військовозобов’язаних, які на базі управління бригади та 6 окремих батальйонів будуть виконувати завдання за призначенням, повідомляє Армія Іnform.

Для резервістів у центрі Миколаєва був розгорнутий табір, де в повному обсязі підготовлено приміщення для проживання бійців, обладнана їдальня, місце для прийняття душу, кінотеатр та інші приміщення для забезпечення комфорту військовозобов’язаних.

Протягом десяти днів солдати, сержанти, офіцери Миколаївського обласного та районних військових комісаріатів, інструктори різних військових частин пройдуть  усі етапи військової підготовки, покращать свої знання та навички з тактичної, спеціальної, вогневої та інженерної підготовки.

  • Також буде проведено курс психологічної підготовки з урахуванням сучасної специфіки виконання армійськими підрозділами різних завдань.
  • До навчальних зборів залучаються і військовозобов’язані з досвідом бойових дій, і ті, хто не служив у бойових підрозділах, проте за станом здоров’я та морально-діловими якостями здатні виконувати поставлені завдання.
  • Також учасники зборів отримають практичний досвід щодо організації охорони та оборони важливих об’єктів Миколаївщини, патрулювання та інженерного обладнання позицій.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *