Без шопінгу в Мілані і вечірок в Сан-Тропе. Це тільки перший крок, – ЄС ввів санкції проти 351 депутата Держдуми


Джерело: BBC.

Країни-члени Євросоюзу одноголосно схвалили санкції проти Росії через визнання самопроголошених “ДНР” та “ЛНР”, заявив керівник французького МЗС Жан-Ів Ле Дріан та голова європейської дипломатії Жозеп Боррель.

ЄС ввів санкції проти 351 депутата Держдуми, які проголосували минулого тижня за звернення до російського президента Володимира Путіна з пропозицією визнати “ДНР” та “ЛНР”, а також проти 27 фізичних та юридичних осіб, які теж “грають роль у підриві чи загрозі територіальної цілісності України, суверенітету та незалежності”, пояснив Боррель.

Санкції також будуть спрямовані на організації, що фінансують російські операції на Донбасі, а також банки, які фінансують людей, які “приймають рішення” в Росії, та представників оборонного сектору, повідомив Боррель.

За його словами, також прийнято рішення обмежити доступ Росії до фінансового ринку ЄС.

“Ці санкції вдарять по Росії, і вдарять сильно”, – сказав дипломат під час пресконференції.

Після оголошення про санкції, Жозеп Боррель написав у своєму твіттері, що тепер фігурантам списку недоступні “шопінг у Мілані, вечірки в Сан-Тропе, діаманти в Антверпені”, і що це тільки перший крок, підкреслив Боррель у пості.

Міністр іноземних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан сказав, що міністри іноземних справ країн-членів ЄС “одноголосно домовились щодо першого пакету санкцій” в зв’язку з визнанням Росією самопроголошених “ДНР та “ЛНР”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *