Банкір із Харкова разом з колегою шпигували за Силами оборони в інтересах російських фашистів


Судитимуть посадовця банку, який збирав для ворога дані про дислокації ЗСУ та оборонних підприємств у Харкові. Зраднику загрожує довічне позбавлення волі.

  • До суду направлено обвинувальний акт стосовно 51-річного чоловіка за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Начальник відділу у філії одного з українських банків з квітня 2024 року почав спілкуватись з чоловіком, який близький йому за «поглядами та ідеями».

Співрозмовником обвинуваченого виявився громадянин рф, який уже багато років мешкає в Харкові та теж є банківським працівником.

Московит запропонував чоловіку збирати інформацію про розташування ЗСУ в обласному центрі для якомога швидшого «освобождения».

Банкір свідомо і добровільно погодився та став об’їжджати територію міста на власному авто і приховано фіксувати розташування українських захисників, військової техніки та підприємств, які мають важливе оборонне значення.

Також чоловік збирав дані про місця та наслідки ворожих ударів ракетами, авіабомбами та БпЛА по місту.

У липні 2024 року правоохоронці затримали росіянина-шпигуна у Харкові.

  • Наразі його судять за ч. 3 ст. 114-2, ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 114-2, ч. 1 ст. 114, ч. 1 ст. 263 КК України.

Після нього правоохоронці викрили й інформатора. Обвинуваченому загрожує довічне позбавлення волі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *