Автопаливозаправник АПЗ-8 допущено до експлуатації у Збройних силах України


До експлуатації у Збройних Силах України на особливий період допущено автопаливозаправник АПЗ-8-53162, повідомляє Ukrainian Military Pages.

Нова машина розроблена вінницьким 45-м експериментальним механічним заводом на шасі МАЗ-531627 (Богдан-53162) призначена для заміни основного паливозаправника Збройних Сил України – АТМЗ-5,5 на базі Урал-4320.

АПЗ-8-53162 призначений для транспортування пального шляхами всіх категорій і по бездоріжжю, механізованої заправки фільтрованим пальним автомобільної та бронетанкової техніки, а також короткочасного зберігання пального.

  • Автопаливозаправник односекційний калібрований і є мірою повної місткості. Цистерна обладнана горловиною з люком-лазом (диаметр не менше 500 мм) та екологічними коробами, сигналізаторами наповнення, комбінованими дихальними клапанами, оглядовим люком, двома узлами видачі (які складаються з розкладального рукава діаметром 38 мм, довжиною не менше 12 м та роздавального крана РКТ-32, якій розміщений на інерційному барабані, лічильника ППО-40), фільтром з мікроволокна, контрольно-вимірювальними приладами, засобами пожежогасіння та пристроями для відводу статичної електрики.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *