Австрія вперше витурила російського дипломата – РФ образилась і відзеркалила


День Незалежності України на росії даремно не пройшов. Так, у понеділок, 24 серпня, МЗС РФ у відповідь на аналогічний крок австрійської сторони, оголосило про висилку з рф австрійського дипломата.

Раніше в понеділок 24 серпня австрійське видання Kronen Zeitung повідомило, що влада Австрії вперше оголосила російського дипломата персоною нон грата і він повинен покинути країну до 1 вересня.

Як пише “Європейська правда”, МЗС РФ на своєму офіційному сайті повідомило в понеділок, що посла Австрії Йоганнеса Айгнера викликано в міністерство. Там йому був “заявлений рішучий протест у зв’язку з необґрунтованим рішенням австрійської сторони про відкликання у російського дипломата акредитації та вимогою покинути територію Австрійської Республіки”.

За даними видання, дипломата запідозрили у промисловому шпигунстві протягом багатьох років у компанії, яка працює в сфері високих технологій.

Діяв він за підтримки австрійського громадянина, який згодом розповів начальству про шпигунську діяльність в компанії. 

Нагадаємо, в середині серпня Словаччина оголосила про висилку трьох громадян РФ, які працювали в країні в якості розвідників під дипломатичним прикриттям.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *