«Авіалінії Антонова» виконали доставку чутливого аерокосмічного обладнання до Французької Гвіани


«Авіалінії Антонова» у партнерстві з Kübler SpeditionGMBH виконали перевезення супутника з аеропорту Мюнхен (MUC), Німеччина, до аеропорту Cayenne Félix Eboué (CAY) на замовлення німецького виробника супутників OHBSystem AG, повідомили в компанії.

Загальна вага вантажу – 70 тонн.

Окрім супутника, всередині спеціального транспортного контейнера з контрольованим кліматом, перевозили також наземне обладнання для підготовки супутника до запуску, а також спеціалізоване обладнання.

«Транспортування такого чутливого аерокосмічного обладнання вимагає дотримання цілого ряду складних та спеціалізованих вимог. Наші інженери працювали у партнерстві з Kübler Spedition та OHB, щоб забезпечити перевезення вантажу з безперервним підтриманням необхідних умов транспортування з випробувального центру поблизу Мюнхена до літака, а потім – до місця запуску», – підкреслив Мартін Баннс, комерційний менеджер британського офісу «Авіаліній Антонова».

  • Під час польоту датчики реєстратора даних «Руслана» використовували для контролю тиску, температури та вологості повітря в супутниковому контейнері.
  • Під час проміжних та кінцевої посадок інженерно-технічний персонал «Авіаліній Антонова» в режимі реального часу передавав ці дані фахівцям Kübler Spedition та OHB.

«Льотний та технічний екіпажі – дуже професійні, вони точно знали, що потрібно робити, щоб виконати завдання в потрібний час, і я з нетерпінням чекаю співпраці з авіакомпанією «Авіалінії Антонова» над майбутніми проектами», – сказав Томас Гофман, координатор розвитку бізнесу та всесвітньої логістики компанії Kübler Spedition.

  • Супутник, який називається EDRS-C, призначений для запуску на геостаціонарну орбіту, отримає дані спостереження із супутників низької орбіти Землі в мережі Європейського космічного агентства (ESA) та передасть їх наземній станції. EDRS-C стане другим ключовим елементом космічної системи Space Data Highway (EDRS), що реалізується в державно-приватному партнерстві між Airbus Defense and Space та ESA.

Нагадаємо, на початку цього року авіакомпанія «Авіалінії Антонова» перевезла другий з трьох супутників для Індійської організації космічних досліджень (ISRO), а доставка третього запланована на кінець 2019 року.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *