Авіакомпанія Коломойського єдина, яка брала участь у тендері і виграла його. Буде перевозити вищих посадових осіб країни за 35 мільйонів


Авіакомпанія Коломойського буде перевозити вищих посадових осіб країни за 35 мільйонів.

Авіакомпанія “Роза Вітрів” виграла тендер державного авіапідприємства “Україна” на перевезення вищих посадових осіб країни, повідомляє Ukraine News з посиланням на ЛІГУ.Бізнес.

Тендер був оголошений 22 травня.

“Роза Вітрів” – єдина компанія, яка брала в ньому участь.

Договір на 35,1 млн грн з авіакомпанією був укладений 2 серпня до 31 грудня 2019 року.

Рейси виконуватимуться з аеропорту Бориспіль літаками Airbus 320 і Airbus 321.

Згідно з українським законодавством, літерні рейси виконуються для перевезення повітряним транспортом вищих посадових осіб України, а також глав держав і урядів зарубіжних країн, які прибувають в Україну чи перетинають її повітряний простір.

Державне авіаційне підприємство “Україна” було засноване у 1997 році з метою забезпечення та виконання повітряних перевезень спеціальними рейсами вищих посадових осіб і офіційних делегацій України та інших держав в Україні та за її межами. Підприємство перебуває в управлінні Державного управління справами.

За даними, поширеними у ЗМІ, компанію «Роза вітрів» пов’язують з групою «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Офіційними засновниками компанії є ТОВ «Райдел», ТОВ «Ренлі» та дві кіпрські компанії.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.