Аваков розпустив батальйон “Торнадо”


тор

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підписав наказ про розпуск спецпідрозділу МВС «Торнадо», що базувався в Луганській області. Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Як раніше заявив губернатор Луганської області Геннадій Москаль, якщо «Торнадо» не складе зброю з моменту доведення до нього наказу, подальші дії будуть кваліфікуватися як діяльність незаконного збройного формування на території області, а батальйон буде підлягати покаранню відповідно до законів України.

Нагадаємо, вчора співробітники Головної військової прокуратури, ГПУ на чолі із заступником Генерального прокурора Анатолієм Матіос затримали 12 учасників підрозділу «Торнадо», у тому числі командира Руслана Онищенко, який переховувався в Дніпропетровську.

Проте бійці «Торнадо» забарикадувалися на базі під Лисичанському і погрожують застосувати зброю. Вони зайняли кругову оборону на базі і загрожують використовувати зброю проти співробітників Міністерства внутрішніх справ і Генеральної прокуратури України. Крім цього, командири середньої ланки не дозволили співробітникам МВС і ГПУ почати слідчі дії в приміщеннях батальйону. Також бійці готові використовувати бойову техніку.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *