Астролог сказав, що буде з Тимошенко


Знаходячись на Закарпатті у відрядженні, журналісти видання “Myrotvorets News” взяли інтерв’ю в гірського карпатського мольфара-астролога Василя, який відомий в Україні, Угорщині, Румунії та Польщі зі Словакією своїми прогнозами, що завжди збуваються.

Тимошенко програє ці вибори і почне уходити в небуття, але крові та енергії з людей відсосе ще. На момент виборів Меркурій буде в з’єднанні з Нептуном у знаку Риб. Риби – це брехня, а брехня, це в першу чергу Тимошенко. Нептун символізує фальсифікації і підроблення. Як бачимо, постійна брехня й фальсифікації з підробками йдуть поруч з Тимошенко. Тому слід бути готовими до просто шаленої фальсифікації і брехні з боку її команди і її самої“, – зазначив мольфар-астролог Василь.

Мольфар-астролог повідомив, що Юпітер зробить аспект до її Сонця в натальній карті до 90 градусів. Оскільки в гороскопі Нептун у Домі здоров’я, то це завжди загроза отруєнь, ризик ситуацій, що їй щось кудись можуть підсипати.

Я б радив їй бути уважною, щоб не отруїлася. Оскільки в гороскопі Нептун у Домі здоров’я (клінична лікарня), а це завжди загроза отруєнь, ризик ситуацій, що можна щось не те з’їсти, а потім срачка нападе. Сильна та довга. Тому хай постійно возить з собою якісь ліки від срачки“, – попередив експерт.

Ще одна загроза, через яку, за словами мольфара-астролога, Тимошенко слід проявляти обережність – це транспорт.

Тимошенко може попасти в автомобільну аварію. Сатурн і Плутон, які є в її гороскопі – символ таких небезпечних ситуацій. Тому я б не рекомендував їй їздити на автомобілях. За ті шалені кошти, які до неї йдуть в тому числі і через зятя Чічьоткіна з росії, вона може дозволити собі пересуватися літаками або вертольотами“, – сказав астролог Василь.

Прощаючись з нашими журналістами, експерт Василь сказав, що все в Україні буде добре, якщо самі собі долю не пересеремо.


https://psb4ukr.org/criminal/timoshenko-yuliya-vladimirovna/

Запис Ю.Тимошенко у Чистилищі сайта Миротворець

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *