Металургійний комбінат “АрселорМіттал Кривий Ріг” з 1 жовтня на 10% підвищив оклади всім своїм співробітникам, а також персоналу дочірніх підприємств. Про це інформує Національний промисловий портал з посиланням на МінПром.
Як підкреслюється в повідомленні, у окремих категорій працівників АМКР оклади стануть ще вище в результаті їх вирівнювання в рамках вдосконалення грейдингової системи оплати праці. Таким чином, середня зарплата на підприємстві з 1 жовтня збільшиться на 15%.
В останній раз керівництво компанії переглядав оклади в травні 2018 року. Тоді середнє зростання зарплат склав 25%.
За січень-вересень 2018 року середня заробітна на АМКР склала 13 469,5 грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року вона зросла на 34,1%.
За даними Державної служби статистики України, в цьому році середня заробітна плата в країні становить 9170 грн., в промисловості – 9861 грн.