Американці привезли ще «Джавелінів» з ракетами для ЗСУ


22 жовтня, до України прибула третя і заключна партія додаткової безпекової допомоги на 60 млн доларів від Сполучених Штатів Америки для Збройних Сил України.

Джерело: Ukrainian Military Pages.

Літак з вантажем боєприпасів, протитанковим та високоточним озброєнням, медичним майном та іншим приземлився в аеропорту «Бориспіль».

— Сьогодні до нас прибула партія протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» з ракетами. Також ми отримали боєприпаси до тієї зброї, яка у нас є під «калібри НАТО». Озброєння буде переміщене до баз і складів, обліковане і передане військовослужбовцям для використання, у тому числі для підрозділів операції Об’єднаних сил, – сказав начальник Головного управління логістики Генерального штабу генерал-лейтенант Микола Шевцов

Перша партія, що прибула 10 жовтня, включала армійські аптечки, засоби радіолокаційного спостереження, високоточне озброєння, а також інше озброєння та боєприпаси, зокрема 40-мм гранатометні постріли M430A1 HEDP, 7,52×51-мм набої та набої калібру 12,7×99-мм (.50 BMG).

Друга партія з озброєнням і медичним майном прибула 18 жовтня.

Військова допомога на 60 млн доларів надана додатково до раніше погодженого обсягу у 250 млн доларів.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Американці привезли ще «Джавелінів» з ракетами для ЗСУ

  1. Щира подяка друзям американцям, якби ви та британці стали в бойові розрахунки, то гуртом би і Росію знищили. Справа в тім, що вона не стане іншої і їй потрібно допомогти розсипатися ще до 20 дрібних держав, а також захопити і знищити російську ядерну зброю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.