Американці подарували українським військовим сучасний аналізатор крові, якого немає у жодному шпиталі


Американці подарували Національному військово-медичному клінічному центру «Головний військовий клінічний госпіталь» МО України імунологічний аналізатор «Аркітект і1000 SR». У жодному військовому шпиталі такого сучасного обладнання немає, повідомляє Армія Іnform.

Апарат призначений для лабораторної діагностики для малих та середніх лабораторій, забезпечує високу точність та якість дослідження зразків крові. Унікальність його в тому, що він дозволяє зменшити вдвічі інкубаційний період на ранніх етапах захворювання на  вірусний гепатит С, ВІЛ і сифіліс.

Одночасно можна досліджувати до 65 зразків крові й отримати перший результат уже за 30 хвилин. Його потужність дозволяє проводити до 60 тестів за годину, – розповів начальник Центру крові Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» полковник медичної служби Андрій Собченко.

Це сучасне обладнання, на яке ми давно чекали. З гордістю скажу, що такий апарат є тільки в нашому госпіталі.

Особливо важливо, щоб у країні, що воює, безпека крові відповідала  високим стандартам. Пропоную і надалі шукати нові шляхи співробітництва, в яких США зможе вам допомагати у майбутньому, – додав начальник Відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні полковник Даніель Міллер.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *