Американська компанія звільнила співробітника, який штурмував Капітолій


Американська компанія звільнила співробітника, якого було помічено під час штурму Капітолія.

“Navistar Direct Marketing стало відомо про те, що чоловік з бейджем компанії Navistar був помічений в всередині Капітолію США 6 січня 2021 року під час заворушень. Після перегляду фотодоказів вказаний співробітник був звільнений з поважної причини. Хоча ми підтримуємо право всіх співробітників на мирне і законне виявлення свободи слова, будь-який співробітник, який демонструє небезпечну поведінку, яка загрожує здоров’ю та безпеці інших, більше не буде мати можливості працевлаштування в Navistar Direct Marketing”, — вказано в заяві.

Центр “Миротворець” дотримуючись позиції священного права громадян на волевиявлення, усі роки свого існування працює над викриттям осіб, які загрожують здоров’ю і безпеці українців, а їхні дії мають ознаки злочинів проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Це ті українці, які закликали до введення в Україну іноземних військ і, як наслідок, їхні дії призвели до початку збройної агресії росії щодо нашої держави.

Тому Центр “Миротворець” наполегливо рекомендує роботодавцям (і не тільки) перевіряти претендентів на будь-яку посаду щодо наявності їх в базі Центру “Чистилищі”. Задля безпеки вашого колективу і безпеки кожного українця.

Приклади класифікаторів Чистилища для громадян України, що становлять загрозу для суспільства:

“Организатор пророссийских митингов и незаконного референдума весной 2014. Неизменный и активный участник антиукраинских митингов 2014-2015 гг.”

Сепаратистка до мозга костей.
Постоянная активная участница пророссийских митингов. Доцент кафедры Экономичной теории в НЮУ им. Ярослава Мудрого. Ее лекции в университете являются антиукраинской пропагандой! Она один из администраторов в группе “Антимайдан Харьков”

“Активная участница антиукраинских митингов в Мариуполе.
Выступает с призывами за федерализацию и с призывами к вооруженной борьбе с проукраинскими силами.”

В январе 2015 г. приступил к проведению митингов, направленных на срыв мобилизации в ВС Украины. Основные подставные мотивы, раскручиваемые российской пропагандой в Украине: «мир любой ценой», «Украина должна сложить оружие и договариваться с Россией».

Организатор и активный участник сепаратистских митингов в ходе т.н. «Русской весны»; при организации митингов использовал служебное положение.

Пособник террористов и российских оккупантов.
Создатель весной 2014 года сепаратистского движения под названием «Боротьба«.
Поняв, что попал, Киричук еще летом пытается лавировать: вы не так поняли, мы не сепаратисты, но за право на отделение, и т.д.

Миротворець це ваша безпека.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *