Airbus H125 вперше обстежив ділянку державного кордону України


Прикордонники вперше здійснили повітряний моніторинг державного кордону з Республікою Білорусь з залученням Airbus Helicopter H125.

Airbus H125 впродовж нетривалого часу обстежив майже 380 км по лінії державного кордону та понад 142 км по тиловій межі зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення.

Як повідомляє персслужба ДПСУ, моніторинг проводили прикордонники Чернігівського та Житомирського загону з льотним персоналом Харківської ескадрильї, передає УМП.

За допомогою Airbus H125 прикордонники обстежили ділянки відділів прикордонної служби «Добрянка», «Дніпровське», «Іванків», «Млачівка», «Овруч» та «Ясинець».

Варто зауважити, що крім можливих порушень державного кордону, на ділянці цих підрозділів фіксувалися характерні для цієї місцевості види протиправної діяльності, ознаки який можна виявити під час повітряного моніторингу.

Також персонал вказаних відділів виявляє та припиняє незаконне переміщення із зони ЧАЕС, виявляє місця розробки надр з видобутку бурштину, а також незаконної вирубки лісодеревини та припиняє браконьєрство.

Нагадаємо, що загалом ДПСУ має отримати 24 нових вертольоти.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *