А ВИ КОЛИСЬ ЧУЛИ СТЕПАНА БАНДЕРУ? ТЕПЕР У ВАС Є ТАКА МОЖЛИВІСТЬ


Промова С.Бандери. 1959 рік.
Про те, як Росія сама і через малоросів сторіччями намагається знищити Україну і українців. Чому?

Послухайте Степана Бандеру.

Donate to Myrotvorets

12 коментарів до “А ВИ КОЛИСЬ ЧУЛИ СТЕПАНА БАНДЕРУ? ТЕПЕР У ВАС Є ТАКА МОЖЛИВІСТЬ

  1. Як важко слухати правду народного Героя України, вбитого мордором за боротьбу за нашу свободу. І як її хочеться чути. Це правда для отруєних совковою брехнею дуже важка і вкрай необхідна, як протиотрута отруєним. Мазепа, Петлюра, Скоропадський, Коновалець, Шухевич, Бендера, Стус, Чорновіл – скільки борців за нашу свободу було вбито мордором.

  2. Дякую всім причетним за їх небайдужість, важку працю та за можливість почути голос Степана Бандери!

  3. Дякую Вам ! Дуже було приемно почути голос Отца НАЦИИ який виддав свое життя за свободу Українського народу!Слава Україні та їі ПАТРІОТАМ !

  4. ТЕПЕР ПОНЯТНО ЧОГО ОКУПАНТИ ЙОГО НЕ ЛЮБЛЯТЬ, ВІН БОРОВСЯ за ВІЛЬНУ ДЕРЖАВУ найбільшу в ЄВРЕПІ, це ПРИРОДНЬО ЛЮБИТИ СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ СВІЙ НАРОД ЖИТИ ВІЛЬНО ДОСТОЙНО на СВОЇЙ ЗЕМЛІ між ДРУГИМИ НАРОДАМИ СВІТУ, але ЗАЗДРІСТЬ та СКОТИНЯЧА вада до НАЖИВИ на РОБОТЯЩОМУ українському НАРОДІ, сумно що українці ДОСІ ЗНАХОДЯЦЯ У РАБСТВІ ПІДЛОГО ВОРОГА.

  5. Боротьба за Незалежну Україну продовжується з тим самим ворогом-москвою як і 60 років назад та її агентурою в Україні.

  6. Боротьба за незалежнісь і волю народу України ще не завершена,але вірю в перемогу над підступним ворогом і поверненням захоплених українських земель.Слава Україні. Героям Слава

  7. А хтось знає про його особистого охоронця Василя Сколоздру. Псевдонім Грабенко , Ніновський! Ці хлопці теж причетні до визвольного руху України!

  8. На жаль, актуальними є завдання , поставлені С. Бандерою, і на сьогоднішній день. Ніби не було 70 років.

  9. наша слабість =нарід який не вірить в силу української держави в загальному всі чекають на когось хто прийде подасть і скаже -беріть і споживайте та нажаль нам вже слід второпати що без намагань не буде сподівань так що звідси випливає така істина коли нарід повинен сплотитись в одне ціле й підтримати українські інтереси суверенітет мову традиції гени які так нещадно було винищено тією тоталітарною навалою яка українська інтелігенція була знищена тому що не було їм рівних .люди схаменіться будьте люди бо горе вам буде …….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *