А тепер, Гриня, бережи здоров’я!Наслідки погроз Миротворцю


Скільки разів ми попереджали вас, сепар’йо, громадяни бойовики, терористи, найманці і російські військові злочинці! Сто разів подумайте, перш ніж кляузи строчити нам. А погрожувати – взагалі не радимо.

Так, сьогодні зранку ми повідомили громадськість про погрози терориста-вагнерівця, який вдавав з себе хворого студента, в якого навіть довідка є: РУБРИКА: НАМ ПОГРОЖУЄ ВАГНЕРІВЕЦЬ

Скарга цього хворого так зачепила екс-керівника апарату глави СБУ, а нині керівника аналітичного напряму у “Український центр аналітики і безпеки” Ігоря Гуськова, що він із завзяттям заходився підтверджувати діагноз хворому. В ході детального “медогляду” пацієнта було значно розширене коло інфікованих, а анамнез суттєво доповнено.

Колеги попросили ще раз подивитися. Подивилися. На жаль, але зрозуміти образу найманця можна. Адже 13 друзів-вагнерівців з соцмереж Головко, які були раніше внесені в його обліковий запис на «Миротворці» – далеко не всі враховані колеги. Доповнюємо. Ще + 9 найманців, разом 22. Включаючи Негатіна Костянтина, чия особа раніше в Чистилищі «Миротворця» була відсутня. Ось так російські іхтамнети самі поспішають здати своїх спільників. Григорій Головко може бути задоволений, – зазначив Ігор Гуськов.

То ж вітаємо Негатіна Костянтина Вікторовича, бойовика ПВК «Вагнера», дата народження: 11.11.1981 в Чистилищі!

А тепер, Гриня, бережи здоров’я!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.