Прийшов час на пальцях пояснити пересічним


Епіграф

🙄 Скільки разів за багато років нам доводилось ОЦЕ ДЕБІЛЬНЕ читати?

Загалом, є декілька вірусних питань, на які запитувачам відповіді, в принципі, не потрібні.

Вірусні питання-паразити:

  • А чому Медведчук не сидить?
  • А ххх вже в базі? (а колі буде?)
  • Миротворець, чому не солов’їною?

Розглянемо третє вірусне питання.

Всі безвідповідальні користувачі соцмереж безперечно дуже мудрі, вони знають, які цілі ставив перед собою Миротворець у 2014 році, і тільки Миротворець, виходить, не знає про ці (їхні) цілі.

Насправді Миротворець завжди ставить собі мету і завжди досягає її. А наріт не в курсі, бо наріт у соцмережах любить попиздякати, а досягати і розуміти не всі можуть. Особливо, що стосується інформаційної війни.

? Ви що, дійсно думаєте, що Миротворець пише для так званих порохоботів чи зелебобіків? Або Миротворець пише виключно для українців?


Миротворець – це інформаційна зброя відкладеної дії.

На зорІ діяльності Миротворця уся пропагандистська машина кремля могла писати лише щось на кшталт:


“Миротворец внес в базу певицу Писюшу за посещение Крыма!”


“Миротворец объявил врагом народа актера ссср за его точку зрения, с которой не согласна киевская хунта.”

Спочатку ми також йшли традиційним шляхом і намагались достукатись до мізків російських доморощених фашистів. Ніт, не канає.

Потім ми побачили, що російська пропагандистська машина почала пищати від Миротворця на високих частотах. Вони вижчали і намагались приборкати хвилю нашої популярності на свою користь.

Роспроп став писати про Миротворець щодня, писати емоційно і, звісно, якусь гидоту, але ж писати! І ми побачили, що вони стежать за кожним нашим рухом. І побачили ми, що то є добре.

Що ж! Ми вирішили скористались своєю популярністю і стали підсовувати роспропу СВОЇ цитати. Били, били, били, в одну точку, одним формулюванням.

І, о, диво! Російські пропагандисти мимоволі стали використовувати наші вислови!

Якщо подивитись пресу починаючи з 2016 року, то можна помітити початок. У них зазвучали НАШІ словосполучення.

Інформаційний простір на росії був забитий такими словосполученнями, як “за незаконное пересечение государственной границы Украины” (а не просто “за посещение Крыма”), росія-агресор тощо.

В подальшому використання НАШИХ цитат увійшло в норму.
Якби ви знали, як ми з цього тішились!

Вважаємо, що це одна з найвдаліших наших суто інформаційних спецоперацій, коли Миротворець впливав на наповнення російського інформаційного простору. Коли ми де-факто керували тривалий час цілим сегментом їхньої величезної, безкрайньої, бездонної інформаційної машини з багатомільярдним бюджетом.

Ми поставили і протягом тривалого часу тримали в позі “раком” всю їхню інформаційну машину. Маня Закарова досі так стоїть.

Що ми хотіли, те вони писали.
Бували випадки заключення парі між нашими співробітниками, коли ми обирали москаля-придурка і ставили йому ретельно продуманий класифікатор в Чистилищі, а російська пропаганда, слово в слово, писала про це.

Наші емоції можуть зрозуміти лише люди, які розуміються на інформаційних спецопераціях і пропаганді. І саме тому ми ніколи раніше про це не заявляли. Ми мовчали і посміхалися з дописів темних любителів попиздякати в соцмережах.

До речі, особливо нам сподобалось, як Кобзон за два тижні до свого здиху зміг прочитати свій некролог від Центру “Миротворець“, і навіть емоційно прокоментував його, настільки він був вражений.

І це дуже добре, що він прочитав перед смертю все, що після нього залишиться. Прочитав, як його будуть сприймати нащадки і в якому ключі про нього будуть нагадувати його онукам.

Ось посилання на цей історичний прижиттєвий некролог від Центру “Миротворець” посібнику російських терористів, російському фашисту Кобзону: https://myrotvorets.news/memento-mori-kobzon/MEMENTO MORI, KOBZON!

Секретів ще дуже і дуже багато. Миротворець – це надовго. Миротворець буде працювати і після Перемоги, коли Воїни переодягнуться з комуфляжу у джинси і заживуть мирним життям. Далі буде…

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *