Співробітники Центру “Миротворець” побували на звільненій від російських окупантів Київщині


Співробітники Центру “Миротворець” побували на звільнених від російських окупантів територіях Київщини, побачили потреби людей і закликають бізнес якнайшвидше повертатись із-за кордону домів.

Жителі Київщини теж поступово повертаються до своїх осель, які так-сяк вціліли під обстрілами російських фашистів.

Відповідно життя відновлюється, а для підтримки життєдіяльності громади конче потрібен працюючий бізнес. Люди мають мати змогу відвідувати в містечках і селах продуктові магазини. Гуманітарну допомогу (макарони, консерви, хліб тощо) привозять, і це дуже добре. Але жителі хочуть мати можливість вибору, аби придбати ті продукти і товари, які вони бажають. Не стояти в черзі за гуманітарними макаронами, а купувати все, що потрібно.

Також існує велика потреба у будматеріалах. Потрібно запустити виробництво елементарної плівки, щоб люди могли позакривати вибиті шибки на перший час. Потрібен шифер для латання даху. Нагальна потреба у відновленні виробництва склопакетів. Як виявилось, вони набагато краще витримують обстріли, мають кращий опір при вибуховій хвилі. Людям потрібні вікна. Люди хочуть і можуть їх купити.

Відновлюйте бізнес, запускайте бізнес, це взаємовигідна історія.

Життя продовжується. Країна живе.

Фото з мережі Інтернет.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *