Прикордонників Луганщині озброїли протитанковими комплексами NLAW


Всім прикордонним заставам Луганської області відправлено переносні протитанкові комплекси NLAW.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на власні джерела.

Повідомлено, що прикордонникам було надіслано декілька сотень одиниць протитанкової зброї.

Також було виділено інструкторів для проведення навчань особового складу з використання NLAW.

Один з головних плюсів NLAW – це його доступність до використання. Для опанування цього ПТРК бійцю необхідно близько однієї години навчання.

На надісланих фотографіях продемонстровано десятки контейнерів від NLAW, які перевозять військовими вантажівками.

Нагадаємо, у січні 2022 року Велика Британія передала Збройним Силам України партію протитанкових засобів у вигляді комплексів NLAW.

NLAW

NLAW (Next Generation Light Anti-tank Weapon) – розроблений компанією SAAB (Швеція) та має дальність стрільби до 800. Головне призначення ПТРК NLAW — знищення броньованих машин, БТРів та танків. Ефективна дальність стрільби 400–600 метрів.

Гарантоване бронепробиття кумулятивною частиною — до 500 мм гомогенної катаної броні. Цей ПТРК теж має принцип — вистрелив і забув. Комплекс має інерційну систему наведення та магнітний підривач.

Бойова маса — 12,5 кг, що дозволяє для ведення вогню залучати лише одного піхотинця, якого можна навчити стріляти з цього ПТРК дуже швидко. Цей комплекс справедливо можна назвати останнім рубежем оборони знищення бронетехніки на полі бою. До того ж він є дуже ефективним у міських боях.

Зараз на озброєнні Збройних Сил України стоїть багаторазовий РПГ-7 та однозарядні РПГ-19 та РПГ-26, але їхня ефективна дальність сягає всього 200–350 метрів, чого може виявитись замало. NLAW дає змогу перекрити прогалини протитанкових відстаней, тобто збільшення концентрації протитанкових засобів на відстанях 200–800 метрів.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Прикордонників Луганщині озброїли протитанковими комплексами NLAW

  1. Обновіть покрокову інструкцію фінансової підтримки,через приват24 з телефону,бо додаток приват 24 ,вже кілька разів оновлювався,і в ті “двері”в які стукаєш зараз,ніхто не впускає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *