70-річна жінка героїчно допомогла знищити ЗСУ понад 100 одиниць техніки рашистів: окупанти помстилися


На Київщині у селі Мотижин 70-річна жінка героїчно допомагала українським захисникам знищувати ворожі танки та іншу техніку.

На її “рахунку” близько 100 одиниць важкої техніки, серед якої “Буки” та РЛС.

Військові визнають, що завдяки діям хороброї бабусі окупанти не змогли пройти далі цього населеного пункту, повідомляє Обозреватель.

Героїзм бабусі коштував їй життя – окупанти помстилися їй.

Про героїчну жінку розповіли в Територіальній обороні ЗС України.

“Вона жила в одній із крайніх хат села і бачила переміщення техніки. Понад два тижні бабуся пішки виходила до ворога, рахувала техніку, приходила додому, пояснювала розташування сину по телефону”, – розповів тероборонівець.

Були такі випадки, що жінка, поки йшла додому, збивалась з рахунку. Вона не боялась вертатися перераховувати ворожу техніку знов.

Прийшовши додому, жінка телефонувала сину і давала йому приблизні координати, пояснюючи що і де розташоване. І вже після цього українські артилеристи визначали точні точки.

Серед “трофеїв” бабусі 2 “Буки” і РЛС – станція, яка глушить зв’язок. По ній теж відпрацювали наші захисники. А загалом жінка допомогла знищити приблизно 100 одиниць ворожої техніки.

На жаль, героїзм жінки коштував їй життя. Окупанти зрештою зрозуміли, хто корегує вогонь. Її хату розбомбили і зрівняли із землею. Після цього ще й танками “попрасували”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *