Ми науковці, ми досліджуємо наших клієнтів, вміємо це робити і любимо свою роботу


Ми науковці, ми досліджуємо наших клієнтів. Ми це вміємо робити і ми любимо свою роботу.

Після потрапляння в наше поле зору, нами здійснюється постійний супровід їхніх взаємовідносин, прихованих і явних контактів, навіть те, як вони доходять до смертного одра.

Що цікаво, є такі персонажі, наукові досліди щодо яких розпочинаються задовго до моменту створення відкритого запису в Чистилищі. Така необхідність виникає у випадку, коли народу України вже ясно, що об’єкт дослідження – “поц”, але нам для створення запису в Чистилищі не вистачає явних підстав.

Адже Центр «Миротворець» здійснює свою діяльність в суворій відповідності до чинного законодавства України і міжнародними нормативно-правовими актами, ратифікованими нашою державою.

З наукової точки зору фіксуємо дуже цікаві спостереження, як наші піддослідні, наче таргани в банці, любляться, а потім чубляться, як закохані молодята.

Там в них свій – потойбічний світ. Серед них є ті, що являються лідерами у спектаклях – це так звані “активні” особини. А є й “пасивні”, якими користуються “активні”, коли на замовлення ляльководів, виникає потреба провести інформаційну спецоперацію.

Призначені “̶̶у̶л̶ю̶б̶л̶е̶н̶и̶м̶и̶ ̶д̶р̶у̶ж̶и̶н̶а̶м̶и̶” улюбленими носіями уривків “таємної інформації” радіють, як ті діти від цукерки. Згодом їх інші старші соромлять і змушують вибачатись за надмірну самовпевненість. Вони плачуть, жаліються і журяться. Але потім знову стрімголов включаються в “шлюбні ігри” в період нересту компромату.

А наше діло, як дослідників і науковців, наповнювати запис новими “досягненнями” наших “хом’ячків” та збагачувати свій рівень пізнання примітивних ссавців настільки, що іноді навіть виникає враження, нібито ми вже 100 трильйонів мільярдів років проживаємо на трильйонах і трильйонах таких же планет, де на кожній з них існує Центр “Миротворець” і Чистилище його.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *