NeuroIDentigraf до бою готовий


NeuroIDentigraf до бою готовий

Система розпізнавання облич NeuroIDentigraf переведена з тестового режиму в стан бойової роботи і тепер доступна кожному громадянину України в режимі 24/7.

Окрім того, що Центр “Миротворець” цілодобово надає практичну і дієву допомогу Державним органам і установам України в забезпеченні безпеки Держави і кожного її громадянина, кожен українець також може самостійно користуватись засобами, які напрацьовані Центром.

Саме задля цього Центр “Миротворець” створювався і працює вже сім років в режимі 24/7.

1. NeuroIDentigraf

Це не просто система розпізнавання та порівняння. NeuroIdentigraf – це високотехнологічна зброя і засіб безпеки кожного громадянина України.

Інвесторами нової системи розпізнавання стали всі бажаючі українці. Саме тому, що до інвестування в систему не були допущені корисливі особи, які хотіли диктувати на свій розсуд право українців користуватися нею, NeuroIdentigraf тепер є народним надбанням і буде доступний в режимі 24/7, а Центр “Миротворець” буде підтримувати та забезпечувати його роботу.

Неймовірне задоволення працювати з NeuroIdentigrafом. Адже людське око часто не в змозі визначити схожість облич. В попередніх публікаціях ми знайомили вас з фантастичними можливостями NeuroIdentigrafа чітко визначати конкретне обличчя серед його дитячих і дорослих фото зі зміненою зовнішністю (в т.ч. внаслідок пластики), на неякісних затемнених фото, за частиною обличчя, в перуці і бороді та навіть на сканованих фото, зроблених у XX сторіччі.

А здатність системи виловлювати фейс поганої якості на групових фото дає безцінну можливість швидко і однозначно виявляти коло зв’язків об’єкта.

До того ж NeuroIdentigraf за кілька секунд опрацьовує кілька мільйонів фотографій! А це вже є другий безцінний рукотворний ресурс Центру “Миротворець” який накопичувався 7 років.

2. Чистилище

Ще одне задоволення – це мати у користуванні таку габаритну і якісну базу, яка є в Чистилищі, акуратно зібрану впродовж семи років. Де ми з любов’ю зберігали навіть неякісні фото, для яких лише тепер! з’явився відповідний дієвий інструмент для взаємодії з ними.

Чистилище сайту Миротворець є інтелектуальною власністю Центру, яке перебуває у вільному доступі задля забезпечення безпеки громадян України.

Задля безпеки кожного з нас, і тому що понад усе – це Україна, а потім все решта.

Маючи у вільному доступі ці дві складових, кожен українець може самостійно скористатись ними для того, щоб убезпечити себе і своїх близьких від фінансових збитків, зберегти собі і їм життя.

Ми вже отримуємо подяки за:

  • виявлення сепарського сліду в свого нового контрагента;
  • виявлення свого нового орендаря серед осіб сумнівних моральних якостей, які знаходяться в Чистилищі;
  • виявлення нового залицяльника своєї дочки серед зрадників України, бойовиків, вбивць і тих, хто привів війну в наш дім;
  • виявлення позичальника банківської установи серед клієнтів Чистилища, яким світить довічне ув’язнення;
  • виявлення претендента на посаду в охоронну фірму серед зрадників держслужбовців тощо.

Миротворець – це ваша безпека!

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “NeuroIDentigraf до бою готовий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *