Розпочались пуски керованих авіаційних ракет Х-29Т з модернізованого МіГ-29 МУ2


Розпочався етап випробувань з бойовим застосуванням керованого ракетного озброєння Х-29Т типу «повітря-поверхня» з літака МіГ-29 МУ2.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Випробування проводяться Державним науково-дослідним інститутом випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки.

Авіаційна ракета Х-29

Відноситься до класу ракет «повітря-земля» малого радіусу дії. Призначена для знищення військової техніки, оборонних споруд (опорні пункти, штаби, контрольно-спостережні пункти, тощо), об’єктів інфраструктури (мости, бетонні злітно-посадкові смуги), а також кораблів та суден водотоннажністю до 10 000 тонн.

Розробкою в 1970-х роках займались НВО «Молния» та НВО «Вымпел», прийнята на озброєння радянської армії у 1980-у році.

В залежності від модифікації використовує різні системи самонаведення. У Х-29Л – напівактивна лазерна 24Н1, в Х-29Т – пасивна телевізійна «Тубус-2». Вага бойової частини – 320 кг, дальність застосування – від 2 до 10 км у Х-29Л та від 3 до 12 у Х-29Т.

Раніше Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині» опублікувала на своїй сторінці у Facebook відео пусків керованих авіаційних ракет Х-29 класу «повітря – поверхня» з борту фронтових бомбардувальників Су-24М Повітряних Сил ЗС України:

Пуски ракет Х-29 з Су-24М та їх проходи над полігоном Повурськ – 12. 07. 2019

Пам'ятаєте, вчора ввечері ми обіцяли Вам "смаколик" з учорашніх авіаційних навчань на авіаційному полігоні Повурськ в Ковельському районі? Обіцяли – виконуємо. 😊Отже, пропонуємо Вашій увазі відео пусків керованих авіаційних ракет Х-29 класу "повітря – поверхня" з борту фронтових бомбардувальників Су-24М зі складу 7-ї Бригада Тактичної Авіації (аеродром Старокостянтинів у Хмельницькій області) по наземним учбовим цілям на авіаційному полігоні Повурськ в Ковельському районі, які відбувались учора, в п'ятницю, 12-го липня.Відео знято на березі річки Стохід поблизу с. Черськ у Маневицькому районі активістом Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈️", жителем с. Черськ Taras Nazaruk.

Posted by Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині» on Saturday, July 13, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *