45 хв робота, 15 хв на обігрів: Унікальне підприємство “Зоря”-“Машпроект” через високу ціну на газ переходить на спецрежим


Унікальне підприємство-виробник силових установок для кораблів переходить на позмінний режим праці – 45 хвилин на роботу, 15 хвилин на обігрів.

Виробничі підрозділи ДП “Зоря”-“Машпроект” із-за високих цін на газ вимушені тимчасово перейти на спеціальний режим роботи у холодний період року. Підприємство не може забезпечити повноцінне опалення приміщень.

Тому тимчасово встановлює внутрішньозмінний режим праці та відпочинку – 45 хвилин на працю праці, 15 хвилин на обігрів, повідомляє “Діфенс Експрес” з посиланням на пресслужбу ДП “Зоря”-“Машпроект”.

Рятувати ситуацію на підприємстві збираються за допомогою електронагрівальних приладів – їх поставлять у приміщення для відпочинку працівників. Першу партію електрообігрівачів “Зоря”-“Машпроект” отримає уже в середу, а до кінця тижня усі приміщення для обігріву співробітників заводу мають бути облаштовані.

“По завершенні опалювального періоду підприємство продовжить реалізацію заходів з підвищення ефективності опалювальної системи та з енергозбереження. Послуги з теплопостачання населенню міста надаються у повному обсязі”, – наголошують в прес-службі ДП “Зоря”-“Машпроект”.

Раніше повідомлялось, “Зоря”-“Машпроект” у січні цього року із-за високої ціни на газ було вимушено перейти на режим “вільних від роботи днів”.

І під час такого періоду в двох цехах невідомі навмисне пошкодили дороговартісну електроніку та вкрали звідти елементи із кольорових металів. Режим “вільних від роботи днів” мав дати економію в 60 млн грн, яким був обсяг збитків від крадіжки – невідомо.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.