В “ДНР” вийшли на полювання за “неугодними” церквами


днрОкупаційна влада ввела жорсткі правила реєстрації релігійних організацій на підконтрольній бойовикам частині Донецької області. Про це заявив так званий «депутат народної ради» «ДНР» Сергій Кондрикінський,  повідомляє сайт «республіки».


«Будь-яка релігійна організація… показує, чим вона займається, а перед тим як реєструватися, проходить ряд перевірок та інстанцій. Тільки після цього організацію реєструють, і вона може займатися своєю діяльністю», – сказав Кондрикінський.

За його словами, «раніше хто завгодно міг пройти безперешкодну реєстрацію і займатися сектантською діяльністю».

На минулому тижні в окупованому Донецьку «МГБ ДНР» був затриманий відомий вчений-релігієзнавець, президент Центру релігієзнавчих досліджень і міжнародних духовних відносин Ігор Козловський, місцезнаходження якого досі невідомо.

+29 Січня влада самопроголошеної “ДНР” організували в Донецьку мітинг проти “сектантських організацій”. У ході мітингу організатори акції заявили, що «не хочуть бачити секти в ДНР», тому що «сектанти закликають до безладу». За їхніми словами, “ЦРУ тісно пов’язана з Греко-католицькою церквою”, і за допомогою фінансування “обробляє” молодь.


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *