Українським суддям заборонять їздити на окуповані території Луганщини


тукаГубернатор Луганської області Георгій Тука звернувся до голів місцевих судів із закликом своїми розпорядженнями заборонити українським суддям відвідувати підконтрольні «ЛНР» території області. Про це Тука написав у Facebook.

Частина українських суддів, які працюють на Луганщині, постійно відвідують як непідконтрольну територію Донбасу, так і Росію.


«Тільки дитина може не розуміти того, що такі чиновники не знаходяться поза уваги агентів ФСБ і МГБ! Від цих суддів не варто чекати об’єктивних судових рішень за посібникам незаконних збройних формувань – судді беруть самовідвід від розгляду таких справ.

Зараз, слідуючи етики та законам, звертаюся до голів судів видати свої власні розпорядження (накази), якими заборонити суддям відвідування окупованій території. Зрештою, якщо людині так вкрай необхідно їздити в ЛНР / ДНР, вона може знайти собі іншу роботу!» – написав Тука.

Він також має намір видати аналогічне розпорядження щодо співробітників обласної адміністрації. «Під час війни кожен повинен зробити свій вибір. Треба розуміти, що кожен співробітник ОДА є носієм інформації, яка представляє інтерес для ворога!» – пише він.


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *