Озброєні бандити прийшли до ахметівської контори в Донецьку


донОбзроєні члени самопроголошеної “ДНР” прибули на підприємство “ДТЕК Донецькобленерго”, розташоване в Донецьку на тимчасово неконтрольованої України території Донецької області, і зажадали від керівництва негайної перереєстрації документів в “ДНР”.

Про це повідомляє джерело “Острова” в Донецьку.

Озброєні бандити дали керівництву підприємства “час до четверга”, в іншому випадку погрожують “націоналізувати” частину об’єктів ПАТ “ДТЕК-Донецькобленерго”.

У прес-службі ДТЕК повідомили, що офіційний коментар щодо ситуації в “Донецькобленерго” вони вагаються дати через відсутність на робочому місці спеціаліста із зовнішніх комунікацій даного підприємства.

“Сьогодні навряд чи вийде (дати коментар – ред), тому що фахівець із зовнішніх комунікацій “Донецькобленерго” сьогодні відсутній”, – сказали в прес-службі.

На початку січня представники так званого “міністерства вугілля та енергетики” “ДНР” Дубовська, Поляков і Ілляшов в приміщення будівлі “міністерства” (вулиця Рози Люксембург, 33) зібрали керівників усіх РЕЗ ПАТ “ДТЕК Донецькобленерго”, розташованих на тимчасово неконтрольованої території та поінформували їх про необхідність співпраці з представниками “ДНР” і підпорядкування ДП “Республіканська енергетична компанія” та ТОВ “Енергосервіс Віколд”.

Крім того, керівництву ВАТ “ДТЕК Донецькобленерго” було дано вказівку підготувати для передачі електронні бази споживачів, з якими укладено угоду на постачання електроенергії для відповідного нарахування рахунків для сплати споживачами рахунків в ЦРЛ “ДНР”. У разі невиконання даної вказівки, пообіцяли бойовики, дії працівників компанії “ДТЕК” будуть розцінюватися як саботаж і за законами воєнного часу, вони будуть арештовані і покарані, шляхом утримування “на ямі”. На підприємстві розпочато інвентаризацію основних фондів і майна, під наглядом військових бандформувань “ДНР”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *