СБУ затримала двох агентів фсб, які готували координати для ракетно-дронових ударів рф по Київщині та Рівненщині.
Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Основним завданням цих коригувальників було знайти і передати локації Третьої штурмової бригади ЗСУ. Також рашистів цікавили координати військових шпиталів та інших медзакладів, де проходять лікування поранені захисники України.
24-річний різноробочий з Києва та 32-річний дезертир, який переховувався на заході нашої держави, діяли окремо один від одного, але їх координував один куратор з окупаційного «управління фсб по Криму та м. Севастополю». Його персональні дані вже встановлено кіберфахівцями СБУ.
На фінальному етапі спецоперації у двох регіонах України обох фігурантів затримали одночасно, коли вони шпигували біля військових об’єктів.
- Слідчі СБУ повідомили затриманим про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).