Звернення Центра Миротворець до Представника Президента України в Автономній Республіці Крим


Судно країни-агресора “Механік Погодін”, яке зареєстроване на компанію, що знаходиться під санкціями України та США, 10 серпня 2018 року зайшло в порт Херсон. Це поставило безліч питань перед правоохоронними органами, які вперше зіткнулися з подібною ситуацією, оскільки чітких та однозначних рішень щодо цього у санкційному законодавстві України не прописано.

Майже відразу ви сприбували дискредитувати відповідні Державні інституції України та підштовхнути їх на порушення чинного законодавста нашої країни.

Центр Миротворець вже не в перший раз спостерігає за тим, як Ви провокуєте наші правоохоронні органи на порушення вітчизняного Законодавства в той час, коли потрібно їх підтримувати та допомагати.

Саме допомагати й підтримувати, а не деморалізовувати та штовхати на порушення Закону, оскільки не ви, а вони несуть повну відповідальність за свої дії у таких ситуаціях.

Ситуація конфронтації, яку ви постійно створюєте, наносить шкоду в першу чергу державним інституціям нашої країни, демотивує і деморалізує їх співробітників. І це факт.

На наш погляд, така поведінка є негідною та неприпустимою для людини, яка представляє Президента України в Автономній Республіці Крим.

Ситуація, що виникла з судном “Механік Погодін” є невизначеною, це черговий виклик, і це не провина правоохоронців. В першу чергу це провина законодавців і Ваша у тому числі. І Ви краще за нас знаєте, у чому вона полягає.

Попереду має бути швидка але грунтовна та ретельна робота з аналізу діючого законодавства та пошуку правильных i відповідних Закону рішень у разі виникнення подібних ситуацій. І тут Вам усі карти в руки, бо ви знаєтесь на цих питаннях.

На жаль, від представника Президента ми знову побачили піар, істерику та тиск на правоохоронні органи, безповідальне навішування на них ярликів негатива.

Замість того, щоб вже давно спокійно та активно включитися в роботу над усуненням прогалин в законодавстві, Ви використовуєте цю можливість для власного піару, застосовуючи дешеві популістські прийомчики. На наш погляд така поведінка неприпустима для представника Президента.

Виходячі з викладеного, наполегливо просимо Вас перестати займатися зрадофільством і вести себе у таких чутливих питаннях як відповідальна особа на Державній посаді.

Ви не активіст, а людина яка представляє владу України. Подібних викликів попереду ще буде багато.

Беріть приклад з нашого Президента, який жодного разу за період своєї каденції не дозволив собі такої поведінки.

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *