ЗРАДА/ПЕРЕМОГА – РОЗ’ЯСНЕННЯ ПРО ЗЕМЛЮ


Просте пояснення для тих, хто не розуміє, чому зради з законом про землю немає.

Подивіться на те, як корчить у судомах від прийняття земельного закону:
1. Проросійську партію кума військового злочинця путіна – Медведчука.
2. Як біситься давно не пизджений Шуфріч разом з психічно-хворим агентом Жолудєм – Рабіновичем (в нього навіть довідка психа є).
3. Зверніть увагу на поведінку коломойських посіпак на чолі з Дубинським. Гляньте на поведінку і жовчогонність морального покидька Бужанського.
4. Зверніть увагу на істерику укладачки злочинних газових контрактів з путіним і згадайте її слова на РНБО у 2014 про те, що не треба чинити спротиву російській агресії. Також згадайте її особливі стосунки з Коломойським.

А тепер подумайте: якщо ці всі чорти так бісяться від того, що ринок землі запущено з відповідними запобіжниками від Європейської солідарності, то чому так істерять об’єднані в одне зміїне кубло відкриті вороги України, шахраї та злодії з посіпаками Коломойського?

Якщо це гадюшне кубло так корчить, то невже прийнятий закон про землю може бути шкідливим для України?

Щодо окремих питань до законопроєктів, які лишаються, то насамперед необхідно усвідомити, – сьогодні перед Україною стоїть завдання мінімізувати наслідки некомпетентності влади. До чистих і однозначних перемог ми повернемось пізніше. Оскільки “мудрий наріт” вирішив поекспериментувати зі своєю країною і пореготати вдосталь, – то маємо те, що маємо.

Думай-те!

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “ЗРАДА/ПЕРЕМОГА – РОЗ’ЯСНЕННЯ ПРО ЗЕМЛЮ

  1. 16.12.2019 виконуючим обов’язки голови правління АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ДЕРЖАВНА ПРОДОВОЛЬЧО-ЗЕРНОВА КОРПОРАЦІЯ УКРАЇНИ” призначено ЧЕРНЯВСЬКОГО САЙМОНА ЛЕО ВІЛЬЯМА. Який свого часу керував агро холдингом Мрія, та за допомогою тітушок з Харкова “легіон” займався рейдерством, та виводив кошти через Кіпр. Часом не пов’язані ці речі (продаж землі та призначення Чернявського)?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.