Знищений меморіал пам’яті полеглих бійців Альфи – деградація СБУ, – Роман Зайцев


Меморіал на вході в центральну будівлю Альфи СБУ знесли і розбили пам’ятну плиту з іменами полеглих за Батьківщину щоб що? ….

І це сталося не вчора, а місяць тому.

І про це дізналися родичі полеглих за Незалежність України наших Альфічів. Вони почали звертатися до керівництва Служби і Альфи з відповідними листами.

Мені на початку липня показували фото з відео. Не ті, що зараз показали у мережі. Показували мені тому, що я мав честь знати деяких полеглих хлопців. Я, наївний, чомусь був впевнений, що то помилка, що керівництво Альфи просто вирішило реконструювати меморіал. Навіть заспокоював і казав, що не може керівнициво бути такими покидьками, і піти на цей крок.

На жаль, я помилявся.

А після вчорашньої недолугої і цинічної брехні прес-центру СБУ мені стало огидно і боляче. Огидно від того, як швидко Служба почала деградувати по всіх напрямках комунікацій. І не тільки комунікацій. Вони почали брехати і чим далі, тим більше.

Як би там не було, а 2014-2019 в СБУ – це найкращі її роки перед початком деградації. Деградації, яку вже видно неозброєним оком. Я завжди говорив, що немає жодної спецслужби у світі, яка б виловила стільки російських шпигунів, як СБУ у 2014-2019 роках.

А щодо цієї підлої події загалом – це вже система.

Вже рік в Україні знищується пам’ять про Героїв, живих і мертвих. Нівелюється саме поняття честі і гідності.

Маленькими кроками, підлими уколами і надрізами. В усіх Державних установах, а особливо в силових відомствах.

І не кажіть, гнилота, що вас не так зрозуміли, не вигадуйте більше нічого.

Ваші слова – ніщо, а вчинки говорять про все.

Давайте вже прибирайте Оранту, і ставте там лого 95-го кварталу чи проросійської секти “Аллатра”. Тепер же ж можна. Ви ж хочете це зробити.

Межа перейдена.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Знищений меморіал пам’яті полеглих бійців Альфи – деградація СБУ, – Роман Зайцев

  1. Є великі сподівання,що цей безлад,хаос,а простими словами – реванш і окупація триватимуть недовго:терпіння в українців не безмежне…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *