Зеленський і опір кремлю – точка зору


Джон Сміт

Отже, Зеленський у Мінську відмовився від підписання “формули Штанмайєра” (вимог Путіна виконати політичну частину Мінських домовленостей до виконання Росією безпекової частини). Пєсков заявив, що “Україна змінила попередні домовленості”.
Це вже дії, а не слова.

Це створює нові умови.

Сподівання Росії на швидкі поступки нового керівництва і впихування Донбасу в тіло України на своїх умовах провалилися.
Вся російська стратегія останніх років була направлена на зміщення непоступливого Порошенко і заміну на керівництво більш поступливе. Це в російських кругах розглядалося, як остання надія.
Ця стратегія фактично провалилася. До влади в Україні прийшов більш слабкий і некомпетентний Президент, але в той же час тепер це Президент, що спирається на величезну підтримку народу і відмовляється йти на поступки. Це набагато краще ніж Президент, що спирається на малу підтримку і теж відмовляється.

В той же час можливостей по широкомасштабному наступу і нових перемог, які можна використати для підриву довіри до Зеленського, як було в Іловайську і Дебальцево з Порошенко, російська армія вже не має. За попередні 5 років українська армія зміцніла і має можливість дати по зубах.

Тепер росіянам залишається лише надіятися на внутрішній заколот проти Зеленського, що Коломойський підкине суспільству аргументів, щоб почати новий Майдан.

І тому насправді сьогодні справи для росіян повернулися дуже погано.
Війна, що задумувалася, як швидка і переможна, іде на нове коло. Санкції продовжаться, російська економіка продовжить хиріти, невдоволення російського населення продовжить посилюватися.
Так розвалився СССР і Російська Імперія.
Це наочне підтвердження втрати Путіним 5 років для Росії. І це посилить середині російських еліт голоси, що виступають за зміщення Путіна.

Отже для України і світу відкривається нове вікно можливостей. За умови, що відсіч Зеленського зовнішній агресії продовжиться, це може привести до нашої остаточної перемоги.

Щиро бажаю Зеленському успіхів на шляху опору Кремлю. Як би я його не зневажав, але живемо в такий час. Від успіхів людини, що я зневажаю, залежить успіх моєї країни.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *