Якщо в когось є бажання, то передайте це головному зрадойо6у України


Головний зрадойо6 і срачогенератор країни Юрко Касьянов обурився, що його друзі з кола медія6лядів не потрапили до розстрільного списку і вирішив “наїхати” на Миротворець, як завжди – черговою зрадою та брехнею.
Можна було б і не звертати увагу на його тявкання, але ж на деякі “дрібниці”, які характеризують цього притирошного і психічно-хворого, хотілося б звернути увагу.

По-перше: До грудня 2014 року лише кілька десятків людей знали про Центр Миротворець, оскільки на той час то був вимушений захід, і А. Геращенко до цього кола тоді не входив.

А. Геращенко про існування сайта і Центра Миротворець дізнався лише на початку грудня 2014 року. Він з власної ініціативи вийшов особисто на мене через ФБ. Ми поспілкувалися, і 16 грудня 2014 року Антон написав свій перший пост про Миротворець. Да  так, що у декого сраки досі розриваются. І ми Антону Геращенку за це дуже вдячні, оскільки він таким чином вивів нашу команду в інформаційне поле битви з російським агресором, проросийськими бойовиками і, нажаль, в нагрузку – з такими зрадойо6ами, як Касьянов та медія6ляді.

Для медіяблядів і тепер вже для головного зрадойо6а України роз’яснюю ще раз: Центр Миротворець створений 16.03.2014р. Сайт Миротворець запущено 23.08.2014р. Антон Геращенко дізнався про існування сайту у грудні 2014 року, після чого 16.12.2014р. написав про Миротворець перший свій пост у фейсбуці, якім повідав громадськості про наше існування.

Дебіли, що ні ясно? Чи ще раз повторити?

По-друге: Касьянов нахабно бреше про те, що він начебто передавав якусь флешку з якимись даними. А ні він сам, а ні через будь-кого нам нiяких подібних флешок ніхто не передавав. Спроб виходу на нас Касьянов ніколи не робив, а якби й зробив, то був би відразу посланий нах, оскільки завжди сприймався нашим колективом  як огидна зрадойо6ська недалека й розумово відстала гидота. І так вважати в нас є підстави. Хоча, на відміну від касьяноподібного сепарсько-ватного кодла, він “своя” гидота, і ми її ніколи не чіпали і обходили, на відміну від нього, стороною, бо деяка користь, як від волонтера в 2014-2016рр. від нього все ж таки була, і ми це не заперечуємо.

Все інше, написане цим зрадойобом у пості нижче, таке ж саме лайно й брехня, яке й коментувати немає бажання. Та і не хочу марнувати часу. Нажаль, в іншому лайні вимушений копатися.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Якщо в когось є бажання, то передайте це головному зрадойо6у України

  1. Ваша главная, жирная свиноматка -херащенко будет визжать как резанный,когда наступит настоящий переворот в этом хохлосвинарнике.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *