Як це було – захоплення Криму російським агресором. (+відео)


Як це було – “мирна” окупація Криму із застосуванням регулярних військ країною-агресором. Рідкісні кадри.

Дуже вдалий момент для вторгення був використаний ворогом. У момент, коли Україна щойно пережила Майдан, коли “в бігах” було найвище керівництво держави – ті, хто грабував український народ, планомірно нищив армію для задоволення планів Росії колись знову завоювати Україну і ліквідувати її незалежність, як таку.

Коли у Воєнній доктрині України від 15 липня 2004 було вказано: “Україна не вважає жодну державу (коаліцію держав) своїм воєнним противником”. В цей час у сусідній державі багато років уже розробляються плани захоплення України, малюються карти наступу зі сходу, півночі, заходу. Детально відшліфовується операція по проведенню окупації Криму. Прораховується кількість жертв серед мирного населення України після ракетних обстрілів. Прикидається розмір шкоди нанесений українській промисловості і що залишиться загарбнику в якості трофеїв.

ПЛАН НАПАДЕНИЯ РОССИИ НА УКРАИНУ: РЕШЕНИЕ НА ПРИМЕНЕНИЕ ГРУППИРОВКИ ВОЙСК «СЕВЕР» В СПЕЦИАЛЬНОЙ ОПЕРАЦИИ ПО НАПАДЕНИЮ НА УКРАИНУ.

ПЛАН НАПАДЕНИЯ РОССИИ НА УКРАИНУ: ПОЯСНИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСКА К РЕШЕНИЮ НА ПРИМЕНЕНИЕ ГРУППИРОВКИ ВОЙСК «СЕВЕР» В СПЕЦИАЛЬНОЙ ОПЕРАЦИИ ПО НАПАДЕНИЮ НА УКРАИНУ.

ПЛАН НАПАДЕНИЯ РОССИИ НА УКРАИНУ: ГРАФИК ПОДГОТОВКИ И НАНЕСЕНИЯ ПЕРВОГО СОСРЕДОТОЧЕННОГО ОГНЕВОГО УДАРА ГРУППИРОВКИ ВОЙСК «СЕВЕР» В СПЕЦИАЛЬНОЙ ОПЕРАЦИИ

А український народ і досі вірить у примирення з агресором. Ні історичні помилки, ні сучасні жертви, які відбуваються через надмірну довірливість до росіян, не вчать українців?

Відео на Уoutube.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Як це було – захоплення Криму російським агресором. (+відео)

  1. Хорошее видео. Буду для вытрезвления ватноголовых его использовать.
    У меня просьба к администрации ресурса.
    Добавьте пожалуйста возможность поиска в чистилище – по городам, без фамилий. Это важно. Я гражданин РФ, к сожалению – и очень много работы провожу в информ.пространстве. Если угодно – де-зомбирую тех, кто не на 100% безнадёжен. И есть успехи. Встречаются порой военные и милиция. Порой, это опасно. Можно и на чекистов нарваться. А так, у меня была бы возможность знать преступников (и возможно чекистов) в лицо и быть может по цепочке найти тех, кого нет в базе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *