Вражаюче відео тренувань ССО ЗСУ та США з V-22 Osprey


Українські та американські спецпризначенці без парашутів десантувались з V-22 Osprey на Хмельниччині.

Щоб продемонструвати готовність України дати відсіч збройній агресії самостійно та з використанням механізмів міжнародної підтримки і підвищити взаємосумісність із силами та засобами НАТО, 17 вересня на одному з військових летовищ Повітряних Сил неподалік Вінниці розпочались тактичні тренування спецпризначенців ЗСУ та їхніх американських колег зі складу повітряно-тактичної групи США в Європі Fiction Urchin.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на АрміяInform.

CCО України та США відпрацювали елементи бойового десантування посадочним методом з повітряного судна та перекидання сил швидкого реагування за допомогою конвертопланів V-22 Osprey.

Тренування відбуваються в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднанні зусилля 2020».

Нагадаємо, 19 вересня сотні британських десантників висадились в Україні на Миколаївщині в рамках навчань «Об’єднанні зусилля 2020».

Osprey

Конвертоплан Osprey був розроблений американським консорціумом Bell / Boeing в 1980-х роках. Апарат має в довжину 17,5 метра, у висоту – 6,7 метра і розмах крила – 14 метрів.

Максимальна злітна маса конвертоплана становить 27,4 тонни при зльоті як літак і 23,8 тонни при вертикальному зльоті. Завдяки двигунам, котрі можуть повертатися майже на 98 градусів і повітряними гвинтами мотогондолах конвертоплан здатний на вертикальні зліт і посадку як вертоліт і швидкий горизонтальний політ як літак.

У літаковому режимі польоті V-22 може виконувати польоти на швидкості 446 кілометрів на годину на відстань до 1,6 тисячі кілометрів. Американський конвертоплан розрахований на перевезення до 32 осіб, а також вантажів масою 9 тонн у вантажному відсіку або до 6,8 тонни на зовнішній підвісці.

Нагадаємо, 23 вересня, пара конвертопланів Bell V-22 Osprey амрії США пролетіли над Дніпром у самому центрі Києва біля Подолу. Кадри польоту зняв корреспондент Defense Express.

Також польоти транспортних літаків ВПС США MC130J могли спостерігати мешканці Херсону, Запоріжжя, Дніпра, Полтави та Черкас.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *